Strona GłównaGeopolitykaDemokraci, Clinbbtonowie i Seryjni Samobójcy przy jednym stole

Aby uniknąć problemów natury prawnej, nazwiska niektórych osób zostały w tym wpisie nieco zmodyfikowane.

Tuż przed lipcowym szczytem NATO w Warszawie opublikowany został film o tytule Clinton Cash w części bazujący na książkowej trylogii opartej na rzeczywistych faktach, o których większość społeczeństwa nie miała pojęcia. Książkową trylogię napisał dziennikarz śledczy Victor Thorn, który od ponad 20 lat publikował na łamach niszowych mediów swoje śledcze opracowania. Trylogia ta składała się z następujących tytułów (tutaj nieco zmodyfikowanych): Hillara i Billy Clinbtonowie – Seks, Hillara i Billy Clinbtonowie – Narkotyki, Hillara i Billy Clinbtonowie – Morderstwa.

Książki te oraz film w przeddzień wyborów prezydenckich USA stanowią wielki problem dla głównej kandydatki partii demokratów, ponieważ Hillara nie ma jeszcze takiej mocy, aby wycofać publikację książek oraz filmu. W wyniku tego główny winowajca całej afery, czyli autor książek o rodzinie Clinbtonów, poprzez odwiedziny seryjnego samobójcy, został na początku sierpnia 2016 roku zlikwidowany. W teorii procesowej popełnił on samobójstwo, a w praktyce odwiedził go tak zwany seryjny samobójca. Ciało Thorna zostało znalezione na wzgórzu w okolicach jego domu.

Wnioski o seryjnym samobójcy nie są wzięte z próżni. W jednym ze swoich materiałów Max Kolonko mówi o pułkowniku Pattersonie, który za czasów prezydenta Clinbtona odpowiadał za atomowe teczki i był nieodłącznym kompanem podróży prezydenta. W swojej książce Zaniedbanie Obowiązków pisze o głównym temacie rozmów prezydenckiej pary. Ich wspólne rozmowy dotyczyły tylko i wyłącznie omawiania sytuacji politycznych wrogów i jak się ich można pozbyć…

Wracając do filmu Clinton Cash opartym na rzeczywistych faktach, można zobaczyć bardzo ciekawą patologię. Żona byłego prezydenta pełniąca funkcję sekretarza stanu prowadzi wraz ze swoim mężem fundacje. Jeżeli ktoś chce załatwić jakiś interes z rządem USA, to zaprasza byłego prezydenta na krótką prezentację, za którą to prezentację i przemowę byłego prezydenta na konta fundacji trafia wynagrodzenie i datki liczone w milionach dolarów. Po otrzymaniu sowitej zapłaty Hillara pełniąca funkcję sekretarza skarbu tak kieruję sprawami w administracji USA, że interes w krótkim czasie zostaje załatwiony. Działanie takie dotyczyło między innymi takich działań jak:

1. Wprowadzenie w różnych krajach Afrykańskich i Ameryki Południowej przepisów korzystnych dla spółek wydobywczych, w których Clinbtonowie lub ich znajomi mieli udziały.
2. Przyznawanie dotacji z budżetu USA dla krajów trzeciego świata, a następnie brak możliwości przedstawienia dokumentów na sposób wykorzystania tych środków. W normalnej sytuacji, gdy obdarowany kraj nie przedstawia dokumentacji kolejne dotacje nie są przyznawane przez USA, ale jeżeli któryś kraj zaprosił byłego prezydenta na konferencję i za nią zapłacił, to ponownie otrzymywał subwencję.

Ponadto największe banki z Wall Street bardzo lubią słuchać przemówień byłego prezydenta, za które płacą milionowe sumy na konta fundacji Hillarey. Z pewnością bankom bardzo zależy na wprowadzeniu porozumienia w handlu międzynarodowym TTIP, które to wprowadzeniu będzie ograniczało wytaczanie pozwów sądowych przeciw amerykańskim korporacjom tylko i wyłącznie w obrębie amerykańskich sądów. Jeżeli zsumujemy to z nadal toczącymi się miliardowymi powództwami przeciw amerykańskim bankom, oskarżanym o celową sprzedaż szkodliwych instrumentów pochodnych dla takich krajów jak Grecja, Włochy, Malezja lub Islandia. To łatwo można wychwycić o co toczy się gra. Jak ktoś jeszcze doda do tego fakt, w jak bajeczny i dogodny sposób dla nowojorskich banków prowadzone są sprawy sądowe w Nowym Jorku, w których na ławie oskarżonych zasiadają tamtejsze banki, to wówczas wyjaśnia się pogląd, dlaczego amerykańskie banki chcą być sądzone w Nowym Jorku.

Zmierzając ku tegorocznym wyborom w USA, które to wybory będą mieć wpływ na przyszłość większości słabszych krajów, w osobie kandydatki na prezydenta USA można dopatrywać się następujących zagrożeń:
1. Udokumentowane milionowe datki korporacji na rodzinną fundacje udowadniają, że ta Pani zachowa wiekową tradycję demokratów, czyli Wszystko Jest Na Sprzedaż.
2. Zostanie wprowadzone TTIP, na którym skorzystają tylko amerykańskie korporacje.
3. Hillara, jako od lat zatwardziała feministka będzie działać według zasady, nie ważne czy mam rację, najważniejsze że postawię na swoim. Takie podejście w obliczu zaistniałego chaosu, w czasach gdy była sekretarzem stanu, doprowadzi w przyszłości do wielu działań wojennych.

Z pewnością w interesie dotychczasowego establishmentu politycznemu leży wygrana Hillarey, która pomimo licznych skandali ma wielkie szanse na wygraną, bo jak to mawiał Stalin, najważniejsze jest to, kto liczy głosy…

Aktualizacja z dnia 10 sierpnia 2016: W wyniku wycieku maili partii demokratów, o 4 w nocy na przełomie lipca i sierpnia 2016r. został zabity od strzału w plecy z broni palnej Seth Rich, programista partii demokratów obwiniany za wyciek tych danych.

Ponadto z maili można dowiedzieć się jak ciekawie kierownictwo tej partii wyśmiewało się z Czarnych, Latynosów i homoseksualistów, za którymi oficjalnie stoją murem, a jak się okazało w praktyce najzwyczajniej się z nich śmieją. Udowadnia to tylko starą tradycję tej partii, która swoimi działaniami zawsze udowadniała, że jest najbardziej zakłamanym i skorumpowanym tworem politycznym. Poza tym w swych mailach bardzo ciekawie wypowiadają się o nowym kierownictwie Unii Europejskiej wybranej przez rekomendację Merkelowej i Sarko, czyli chodzi o reprezentanta Unii Europejskiej w osobie Polaka, którego wszyscy kojarzymy. Opisują go jako NOWE NIC. Czy słusznie? Nie będziemy tego oceniać.

Zrzucenie odpowiedzialności: Wszystkie imiona i nazwiska użyte w tym wpisie nie mają nic wspólnego z rzeczywistymi osobami, a jakiekolwiek podobieństwo jest przypadkowe.

Więcej w podobnym temacie tutaj:

Piotr Kowalski S.K.A.

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: biuro#goldco.pl zamiast # wpisz @
Goldco Piotr Kowalski S.K.A.: ul. Kamienna 135 lok.16, 50-545 Wrocław

Tags:

Zostaw Odpowiedź