Strona GłównaKoszty dostawy i sposoby płatności

Koszty dostawy i sposoby płatności

1. Dostawy

Odbiór osobisty
Zapraszamy do odbioru osobistego, bezpłatnie w naszym Biurze Obsługi Klienta we Wrocławiu.

Biuro Obsługi Klienta GOLDCO mieści się w biurowcu przy ul. Tarnogajskiej 11, 50-512 Wrocław.

Godziny pracy biura: od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 10 do 18. W niektóre Soboty w godzinach od 11 do 18 (po wcześniejszym potwierdzeniu terminu sobotniego).

Tel: +48 (71) 3001380

e-mail: office(m@łpa)goldco.pl – zamiast (m@łpa) wpisz @ – wyrażenie słowne (m@łpa) w adresie mailowym jest zabezpieczeniem antyspamowym

W pobliżu znajduje się duża ilość miejsc parkingowych, w szczególności przy stacji benzynowej firmy Pieprzyk na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i ul. Tarnogajskiej oraz koło biurowca Transbud na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej i ul. Tarnogajskiej. Kilka wolnych miejsc parkingowych znajduje się również wzdłuż ul. Tarnogajskiej na pasie zieleni.

Goldco SA-ul-Tarnogajska-11-miejsca-parkingowe

Dostawa kurierem na terenie Polski
Zamówiony towar dostarczamy w pełni ubezpieczoną przesyłką kurierską.

Dla zamówień o wartości wyższej niż 14000 zł oferujemy darmową w pełni ubezpieczoną przesyłkę kurierską.

Czas realizacji dostawy zamówień natychmiastowych mieści się w okresie do 7 dni roboczych.

Przy zamówieniach o wartości mniejszej niż 14000 zł koszt w pełni ubezpieczonej przesyłki kurierskiej wynosi 24,70 zł.

Czas realizacji dostawy zamówień o wartości mniejszej niż 2000 zł mieści się w okresie do 12 dni roboczych, jednak najczęściej termin ten nie przekracza 9 dni roboczych.

Towar nieodebrany po trzykrotnej próbie doręczenia towaru przez kuriera, przechodzi do depozytu Operatora. Towar może zostać ponownie wysłany kurierem Zamawiającemu, po wysłaniu przez Zamawiającego wiadomości e-mailowej na adres office@goldco.pl z prośbą o ponowną wysyłkę towaru przez Operatora.

Do każdego dostarczanego przez Operatora towaru dołączona jest faktura VAT lub paragon.

Podane warunki i ceny przesyłek kurierskich dotyczą dostaw realizowanych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Jeżeli interesuje Cię dostawa do innego kraju, to wyślij zapytanie na piotr.kowalski@goldco.pl

2. Sposoby płatności

2.1 Metale szlachetne podlegają częstym wahaniom kursowym, dlatego aby rozpocząć realizację zamówienia niezbędne jest zaksięgowanie przelewu na naszym rachunku bankowym do następnego dnia włącznie. Jeżeli wykonasz przelew w dniu złożenia zamówienia, to następnego dnia przelew będzie zaksięgowany na naszym rachunku i przystąpimy do realizacji dostawy.

Po potwierdzeniu zamówienia wyświetla się numer zamówienia, wszystkie dane do przelewu oraz odnośniki do wszystkich polskich banków, aby można było wygodnie oraz szybko opłacić zamówienie i zabezpieczyć natychmiastową realizację dostawy. W momencie złożenia zamówienia na Twoją skrzynkę wysyłany jest również mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz ze wszystkimi danymi niezbędnymi do realizacji zamówienia.

Poniższe zestawienie obejmuje dane naszych rachunków bankowych w mBank S.A. Oddział Bankowości Korporacyjnej:

Rachunek PLN: 47 1140 1140 0000 3169 8200 1001

Kod SWIFT mBank S.A.: BREXPLPWMBK lub BREXPLPW lub BREXPLPWXXX

W sprawie płatności w walutach skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, transakcje rozliczamy po hurtowych kursach walut.

2.2 Płatność za pobraniem

2.3 Płatność gotówką w kasie Biura Obsługi Klienta.

2.4 Płatność On-line Dotpay – płatność dodatkowo płatna 1,93% wartości transakcji – Osoba składająca zamówienie jest odpowiednio wcześnie informowana o tym fakcie na pierwszych etapach składania zamówienia w Serwisie GOLDCO.
Piotr Kowalski

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: office(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
e-mail Piotr Kowalski: piotr.kowalski(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
Goldco S.A.: ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
Goldco S.A. Biuro Obsługi Klienta: ul. Tarnogajska 11, 50-512 Wrocław

Zostaw Odpowiedź