Strona GłównaWojnaChocholi taniec upadającej Europy na tle początków kolejnej dużej wojny (czy III Wojny Światowej?).

W lutym 2015 roku pisaliśmy o idealnym momencie na rozpoczęcie III Wojny Światowej https://goldco.pl/blog/czy-bedzie-3-wojna-swiatowa/ Wówczas było gorąco na Ukrainie i w Syrii. Aktualnie widać, że temperatura sięga zanitu na bliskim wschodzie i pierwszy raz od wielu lat widać jawny konflikt zbrojny na linii USA-RUS.

Warto oglądnąć krótki materiał filmowy o aktualnej sytuacji wojennej, wart więcej niż 1000 słów.

Przydatnym dla niektórych nacji skutkiem wojny na bliskim wschodzie, jest masowa migracja ludzi. Oczywiście większości europejczykom żyjącym w błogo słodkim, poprawnie politycznym świecie kolorowych reklam telewizyjnych ciężko zrozumieć, w jakim celu będzie to wykorzystane i kto stoi za powstaniem masowej fali migracyjnej. A cel jest wielki, ale konsumpcyjne społeczeństwo zrozumie to jak zwykle, gdy będzie już za późno. Ponadto migranci stanowią medialnie świetną zasłonę dymną i temat zastępczy dla bankrutujących gospodarek europejskich. W czasie gdy tłumy migrantów przepływają przez granicę, Francji i Japonii obniżony zostaje rating długu, ale kto by się tym interesował widząc szturm ludzi płynący przez granicę. Wprowadzenie migrantów do Europy służyć będzie również kolejnemu bardzo ważnemu celowi. Podobnie jak po atakach 11 września 2001 roku, tak teraz, jak już migranci się zadomowią i zaczną atakami… dopominać się podwyższenia socjalu, szanowni urzędnicy z Brukseli wprowadzą przepisy umożliwiające inwigilacje każdego, gdziekolwiek i kiedykolwiek. Wszystko za zasłoną dbania o bezpieczeństwo i przeciwdziałania terroryzmowi, a w praktyce ku chwale ściagania coraz większych podatków na finansowanie zadłużonych po uszy i upadających gospodarek.

Należy pamiętać, że główne źródło wprowadzenia migrantów do Europy, leży w organizacjach NIEeuropejskich, ponieważ tylko poprzez podzielenie społeczeństwa, można je osłabić i osiągnąć swoje cele. I NIE jest to ogólny frazes, ale w ten właśnie sposób wypowiadał się były premier Izraela Mosze Szarett, który w swych dziennikach pisał: Izrael celowo promował wojnę domową, konflikt i nienawiść między chrześcijanami i muzułmanami w Libanie, aby zmniejszyć ich możliwość do obrony przed Izraelem. To tak zwany scenariusz Dziel i Rządź. Różnorodność i multikulturalizm wewnątrz narodów najczęściej prowadzi do podziału i konfliktu. Niejednolitość społeczeństw to genialna i tania broń, by dzielić i podbijać te społeczeństwa. Tym razem podbite i rozbite mają być społeczeństwa w Europie, aby Europa w porozumieniu z Rosją i Chinami nie stworzyła globalnego mocarstwa silnego militarnie i gospodarczo. Mocarstwa mogącemu zagrozić każdemu innemu hegemonowi na tym globie. Sprawą otwartą pozostaje powstanie silnego mostu Europa-Rosja-Chiny. Najprawdopodobniej się to nie uda, bo europejscy i rosyjscy służbiści nie potrafią działać tak perspektywicznie jak ich oponenci, którzy całą sytuację zaczęli zręcznie rozgrywać już w 2010 roku podczas rozpętania arabskiej wiosny i jak dotąd mało kto połapał się o co w tym wszystkim chodzi.

Tymczasem gratulujemy naszemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie miejsca podczas toastów po prawej stronie, tuż obok Obamy. Miejsce nie było przypadkowe. Kilka dni później USA otworzyło w Polsce kilka nowych baz wojskowych. Polska staje się kolejną amerykańską bazą. Polska jest wygodna dla USA, bo polacy nie przepadają za Niemcami i Rosjanami. Polska znajduje się pomiędzy tymi dwoma gigantami. Polska jest słaba militarnie. Polska jest na dorobku. Z polskimi politykami zawsze się dogadasz, zwłaszcza jak zaoferujesz zapłatę w dolarach spakowanych w kartonie (vide akcja Kiejkuty 2002r.). Z cyklicznego punkty widzenia, w 1989 roku Polska rozpoczęła nowy cykl. Po 300 latach katorgi, przyszła pora na długi okres prosperity. Pozostaje mieć nadzieję, że Polacy nauczeni błędami przeszłości NIE będą kłócić się o drobnostki na własnym podwórku, NIE będą kłócić się o Przysłowiowe Żyrandole w pałacach, ale wykorzystają nadarzającą się okazję i w zgodzie zbudują Wielką Polskę.

Poniżej film, który prezentuje celowość multikulturalizmu Europy (cel: wewnętrzne osłabienie i rozkład Europy):


Zobacz też:

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Piotr Kowalski

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: office(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
e-mail Piotr Kowalski: piotr.kowalski(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
Goldco S.A.: ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
Goldco S.A. Biuro Obsługi Klienta: ul. Tarnogajska 11, 50-512 Wrocław

Tags: , , ,

Zostaw Odpowiedź