Strona GłównaCeny srebraCeny złota na London Gold Fixing- Gdzie i Jak sprawdzić?

Często pada pytanie, gdzie sprawdzić aktualną cenę złota ustaloną na London Gold Fixing?

Cena złota na London Gold Fixing ustalana jest dwa razy w ciągu dnia. Pierwszy fixing cen złota ma miejsce około godziny 12, a drugi fixing około godziny 16 czasu polskiego.

Pod tym adresem jest serwis LBMA http://www.lbma.org.uk/pages/index.cfm , gdzie podawane są aktualne ceny złota i srebra.

Ceny ustalane na LBMA są bardzo bliskie cenom giełdowym ustalanych np: na COMEX ‘ie. Jednak ceny z fixingu London Gold Fixing można brać za bardziej wiarygodne, bo wraz z ich ustaleniem wiąże się fizyczny ruch sztab złota i srebra na magazynach LBMA.

Podobny temat poruszyliśmy w:

Treść powyższej analizy jest tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów jej autora i nie stanowi rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Tagi do treści strony:

yhs-fullyhosted_003 london gold fixing cena zlota w uk cena złota w anglii cena złota w uk cena złota ceny złota w uk kupno złota w anglii Gdzie sprzedać złoto w UK Cena zlsztabki zlota uk uncja złota cena w uk

Piotr Kowalski

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: office(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
e-mail Piotr Kowalski: piotr.kowalski(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
Goldco S.A.: ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
Goldco S.A. Biuro Obsługi Klienta: ul. Tarnogajska 11, 50-512 Wrocław

Tags: ,

Zostaw Odpowiedź