Strona GłównaOdznaczenia i wyróżnienia dla goldco

Odznaczenia i wyróżnienia dla GOLDCO

Bierzemy udział w programie “Słucham swoich klientów” organizowanym przez niezależny serwis Opineo.pl. Dzięki niezależnym opiniom możemy szybko dostrzec co robimy dobrze, a co musimy poprawić.

goldco-zloto-certyfikat3Realizujemy dostawy metali szlachetnych w taki sposób, jak sami chcielibyśmy je otrzymywać będąc po stronie Zamawiającego. Dzięki temu zostaliśmy docenieni przez inwestorów zamawiających metale szlachetne i jako jedyny dystrybutor złota w Polsce zostaliśmy wyróżnieni znakiem najwyższej jakości Q niezależnego serwisu Opineo.pl

GOLDCO-jakosc-uslug-60x70Sposób działania GOLDCO spotkał się z zadowoleniem klientów. Dzięki temu mogliśmy uzyskać certyfikat Klienci Nas Kochają wydawany przez serwis Opineo.pl dla najbardziej zaufanych i jakościowo najlepszych firm biorących udział w programie monitorowania opinii klientów.

GOLDCO-jakosc-uslug-60x70Uczestniczymy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo organizowanym przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG InfoMonitor), która zgodnie z Ustawą o Informacji Gospodarczej przyjmuje, przechowuje i udostępnia informacje gospodarcze o przeterminowanym zadłużeniu osób i firm.

GOLDCO-wiarygodnoscBIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników BIG. Jako jedyny z BIG-ów działających w Polsce umożliwia także dostęp do baz Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich (6,1 mln informacji o zaległym zadłużeniu przedsiębiorców i konsumentów). W ten sposób gwarantujemy, że:

 • Przestrzegamy  prawa i zasad odpowiedzialnego biznesu
 • Płacimy w terminie
 • Nie mamy zaległości płatniczych figurujących w rejestrach dłużników
 • Uważnie zarządzamy swoją płynnością finansową
 • Dbamy o pozytywną historię kredytową GOLDCO
 • Nie zadłużamy się ponad miarę
 • Staramy się wypracować zyski z moich działań
 • Zapewniamy pracownikom odpowiednie warunki pracy i płacy
 • Dbamy o reputację i markę GOLDCO
 • Dążymy do współpracy tylko z firmami wiarygodnymi finansowo

Uczestnicząc w programie Firma Wiarygodna Finansowo potwierdzamy również spełnianie następujących kryteriów stabilności finansowej:

 • Kryterium historii działalności – działamy na rynku dłużej niż 6 miesięcy
 • Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej firmy – nie posiadamy odnotowanych zaległości płatniczych w Rejestrze Dłużników BIG oraz w bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
 • Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej właściciela – nie posiadamy odnotowanych zaległości konsumenckich w Rejestrze Dłużników BIG oraz bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
 • Kryterium nie zalegania z podatkami – nie posiadamy zaległości płatniczych wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz Urzędu Skarbowego (US)

GOLDCO-sklep-wiarygodnosc-202-90Nie posiadamy również zaległości płatniczych wobec innych firm i nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów, co potwierdza Certyfikat Rzetelności przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma, który stanowi jedną z najbardziej aktualnych informacji o solidności i wypłacalności firmy. Certyfikat jest dostępny w formie online (24 h/7 dni w tygodniu) oraz offline.

rzetelna-firmaNajbardziej cenimy pełną transparentność, dlatego zawsze możesz nas sprawdzić!

Kładziemy duży nacisk na edukację Inwestorów, dlatego wydaliśmy jedyny w Polsce poradnik “Jak Rozpoznawać Fałszywe monety” – Wpisz w poniższym polu email i pobierz poradnik na swoją skrzynkę pocztową.

Każda dostępna u nas sztabka i moneta została przetestowana na ryzyko występowania wolframu!

W związku z dopracowaniem obróbki wolframu przez chińskich rzemieślników, w ostatnich kilku miesiącach pojawiło się ryzyko obecności na rynkach europejskich złotych monet i sztabek podrabianych wolframem. Wolfram to metal o gęstości zaledwie 1,5 procent mniejszej od złota. Dlatego jako nieliczni w Polsce zaopatrzyliśmy się w jedyne na świecie urządzenie do NIEINWAZYJNEGO badania monet i sztabek. Każdą dostępną u nas monetę i sztabkę poddajemy testowi na ryzyko występowania wolframu. Dzięki temu wiemy, że dostępne u nas monety i sztabki są w stu procentach autentyczne. A nabywcy podczas odbioru osobistego mogą osobiście brać udział w procesie badania złotych monet i sztabek na ryzyko występowania wolframu.

wykrywacz-podrabianego-wolframem-zlota

Skontaktuj się z nami telefonicznie! – dzwoń:
(71) 300 13 80.
Piotr Kowalski S.K.A.

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: biuro#goldco.pl zamiast # wpisz @
Goldco Piotr Kowalski S.K.A.: ul. Kamienna 135 lok.16, 50-545 Wrocław

Zostaw Odpowiedź