Strona GłównaNasze zasady

Nasze Zasady

Natychmiastowe dostawy złota GOLDCORalizujemy dostawy natychmiastowe mieszczące się w terminie od 1 do 7 dni roboczych od zaksięgowania przelewu (dotyczy to produktów opisanych w tytule “dostawa natychmiastowa”). Dzięki temu masz pewność, że dostawa dotrze do Ciebie najszybciej i najbezpieczniej jak to możliwe. Szybkość Dostawy i Bezpieczeństwo, To Dla Nas Priorytet.

Nie-skupujemy-zlota-GOLDCO

Udostępniamy złote monety z najnowszych roczników bezpośrednio z Mennic LBMA. Dlatego masz gwarancję, że złoto pochodzi wprost z najlepszych mennic LBMA, nie przechodziło dziesiątki razy z rąk do rąk oraz prezentuje w 100% stan menniczy klasy I.

Nowe-sztabki-złota-GOLDCOUdostępniamy sztabki złota produkowane w ciągu ostatnich 12 miesięcy w najlepszych mennicach akredytowanych w LBMA, to autentyczność oraz jakość gromadzonego złota.

zasady-GOLDCONie Spekulujemy na rynkach finansowych. Nasz cel to tylko i wyłącznie dostarczanie inwestycyjnych metali szlachetnych, dlatego każde złożone zamówienie jest natychmiast zabezpieczane bezpośrednio na giełdach zarówno metali szlachetnych oraz na rynku walutowym. Dzięki temu nie bierzemy na siebie ryzyka zmian cen metali szlachetnych oraz walut. Daje to gwarancję stabilności, wypłacalności oraz pozwala się skupić na jak najwyższej jakości obsługi realizowanych dostaw metali szlachetnych.

Piotr-Kowalski-GOLDCO-ikWykorzystujemy nasze doświadczenie zdobyte na rynku metali szlachetnych, aby jak najbardziej ułatwić inwestorom lokowanie kapitału w kruszce. Stawiam na jakość, bezpieczeństwo i zaufanie. Tutaj możesz poznać lepiej doświadczenie. Osobiście czuwam nad każdym elementem bieżącej działalności GOLDCOPiotr Kowalski
Piotr Kowalski

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: office(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
e-mail Piotr Kowalski: piotr.kowalski(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
Goldco S.A.: ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
Goldco S.A. Biuro Obsługi Klienta: ul. Tarnogajska 11, 50-512 Wrocław

10 komentarzy

  1. endriu5819 says: 12 sierpnia 2016
  2. Martin says: 14 stycznia 2018
  3. Waldemar Ba says: 3 września 2019
  4. Krzysztof says: 28 lipca 2020

Czas odpowiedzi i Pingi

Ani trackbacki and pingbacki nie są dostępne dla tego artykułu

Zostaw Odpowiedź