Z powodu sytuacji wyjątkowej w kraju i na świecie, przyjmowanie nowych zamówień zostało wstrzymane od dnia 17 marca 2020 r. Planowany wstępny termin przywrócenia możliwości składania zamówień to pierwsza połowa kwietnia. Goldco S.A.

Strona GłównaMisja, czyli cel działalności goldco

Misja, czyli cel działalności GOLDCO

Misja-GOLDCO

MISJA: Perfekcjonizm w Każdej Uncji*

                *masz kapitał? Nie daj się inflacji i lokuj go z głową!

Perfekcjonizm w Każdej Uncji – to podstawowa misja GOLDCO!

Osiągamy Perfekcję w najszybszych dostawach złota, Perfekcję w bezpieczeństwie dostaw, Perfekcję w jakości złota z mennic akredytowanych w LBMA.

Doświadczenie

Jako inwestorzy na rynku metali szlachetnych dobrze wiemy jak ważna jest szybka i bezpieczna dostawa, dlatego wykorzystując nowe technologie, rozwinięte możliwości szybkiego transportu oraz możliwość realizacji szybkich transferów pieniężnych na całym świecie, dostarczamy złoto tak szybko jak to możliwe.

Wraz z realizacją dostaw metali szlachetnych zapewniamy zaprzyjaźnionym z nami inwestorom dostęp do unikalnych analiz i opracowań rynkowych będących dużą pomocą w podejmowaniu decyzji przy lokowaniu kapitału w kruszce.

Transparentność

Bierzemy udział w programie “Słucham swoich klientów” organizowanym przez niezależny serwis Opineo.pl. Dzięki niezależnym opiniom możemy szybko dostrzec co robimy dobrze, a co musimy poprawić.

goldco-zloto-certyfikat3Realizujemy dostawy metali szlachetnych w taki sposób, jak sami chcielibyśmy je otrzymywać będąc po stronie Zamawiającego. Dzięki temu zostaliśmy docenieni przez inwestorów zamawiających metale szlachetne i jako jedyny dystrybutor złota w Polsce otrzymaliśmy znak najwyższej jakości Q.

GOLDCO-jakosc-uslug-60x70Uczestniczymy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo organizowanym przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG InfoMonitor), która zgodnie z Ustawą o Informacji Gospodarczej przyjmuje, przechowuje i udostępnia informacje gospodarcze o przeterminowanym zadłużeniu osób i firm.

GOLDCO-wiarygodnoscBIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników BIG. Jako jedyny z BIG-ów działających w Polsce umożliwia także dostęp do baz Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich (6,1 mln informacji o zaległym zadłużeniu przedsiębiorców i konsumentów). W ten sposób gwarantujemy, że:

 • Przestrzegamy prawa i zasad odpowiedzialnego biznesu
 • Płacimy w terminie
 • Nie mamy zaległości płatniczych figurujących w rejestrach dłużników
 • Uważnie zarządzamy swoją płynnością finansową
 • Dbamy o pozytywną historię kredytową GOLDCO
 • Nie zadłużamy się ponad miarę
 • Staramy się wypracować zyski z moich działań
 • Zapewniamy pracownikom odpowiednie warunki pracy i płacy
 • Dbamy o reputację i markę GOLDCO
 • Dążymy do współpracy tylko z firmami wiarygodnymi finansowo

Uczestnicząc w programie Firma Wiarygodna Finansowo potwierdzamy również spełnianie następujących kryteriów stabilności finansowej:

 • Kryterium historii działalności – działamy na rynku dłużej niż 6 miesięcy
 • Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej firmy – nie posiadamy odnotowanych zaległości płatniczych w Rejestrze Dłużników BIG oraz w bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
 • Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej właściciela – nie posiadamy odnotowanych zaległości konsumenckich w Rejestrze Dłużników BIG oraz bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
 • Kryterium nie zalegania z podatkami – nie posiadamy zaległości płatniczych wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz Urzędu Skarbowego (US)

GOLDCO-sklep-wiarygodnosc-202-90Nie posiadamy również zaległości płatniczych wobec innych firm i nie figurujemy w Krajowym Rejestrze Długów, co potwierdza Certyfikat Rzetelności przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma, który stanowi jedną z najbardziej aktualnych informacji o solidności i wypłacalności firmy. Certyfikat jest dostępny w formie online (24 h/7 dni w tygodniu) oraz offline.

rzetelna-firmaNajbardziej cenimy pełną transparentność, dlatego zawsze możesz nas sprawdzić!

Piotr Kowalski

Założyciel GOLDCO
Piotr Kowalski

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 88
e-mail: office(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
e-mail Piotr Kowalski: piotr.kowalski(m@łpa)goldco.pl zamiast (m@łpa) wpisz @
GOLDCO Centrala: ul. Rynek 7, 50-106 Wrocław
GOLDCO Biuro Obsługi Klienta: ul. Tarnogajska 11, 50-512 Wrocław
Google+

Zostaw Odpowiedź

X

Problem z hasłem?

Zarejestruj się już dziś!

Wyzerowanie Hasła

Proszę wprowadź swój adres e-mail. Otrzymasz nowe hasło na maila.