Strona GłównaMisja, czyli cel działalności goldco

Misja, czyli cel działalności GOLDCO

Misja-GOLDCO

MISJA: Perfekcjonizm w Każdej Uncji*

                *masz kapitał? Nie daj się inflacji i lokuj go z głową!

Perfekcjonizm w Każdej Uncji – to podstawowa misja GOLDCO!

Osiągamy Perfekcję w najszybszych dostawach złota, Perfekcję w bezpieczeństwie dostaw, Perfekcję w jakości złota z mennic akredytowanych w LBMA.

Doświadczenie

Jako inwestorzy na rynku metali szlachetnych dobrze wiemy jak ważna jest szybka i bezpieczna dostawa, dlatego wykorzystując nowe technologie, rozwinięte możliwości szybkiego transportu oraz możliwość realizacji szybkich transferów pieniężnych na całym świecie, dostarczamy złoto tak szybko jak to możliwe.

Wraz z realizacją dostaw metali szlachetnych zapewniamy zaprzyjaźnionym z nami inwestorom dostęp do unikalnych analiz i opracowań rynkowych będących dużą pomocą w podejmowaniu decyzji przy lokowaniu kapitału w kruszce.

Transparentność

Bierzemy udział w programie “Słucham swoich klientów” organizowanym przez niezależny serwis Opineo.pl. Dzięki niezależnym opiniom możemy szybko dostrzec co robimy dobrze, a co musimy poprawić.

goldco-zloto-certyfikat3Realizujemy dostawy metali szlachetnych w taki sposób, jak sami chcielibyśmy je otrzymywać będąc po stronie Zamawiającego. Dzięki temu zostaliśmy docenieni przez inwestorów zamawiających metale szlachetne i jako jedyny dystrybutor złota w Polsce otrzymaliśmy znak najwyższej jakości Q.

GOLDCO-jakosc-uslug-60x70Uczestniczymy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo organizowanym przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG InfoMonitor), która zgodnie z Ustawą o Informacji Gospodarczej przyjmuje, przechowuje i udostępnia informacje gospodarcze o przeterminowanym zadłużeniu osób i firm.

GOLDCO-wiarygodnoscBIG InfoMonitor prowadzi Rejestr Dłużników BIG. Jako jedyny z BIG-ów działających w Polsce umożliwia także dostęp do baz Biura Informacji Kredytowej oraz Związku Banków Polskich (6,1 mln informacji o zaległym zadłużeniu przedsiębiorców i konsumentów). W ten sposób gwarantujemy, że:

 • Przestrzegamy prawa i zasad odpowiedzialnego biznesu
 • Płacimy w terminie
 • Nie mamy zaległości płatniczych figurujących w rejestrach dłużników
 • Uważnie zarządzamy swoją płynnością finansową
 • Dbamy o pozytywną historię kredytową GOLDCO
 • Nie zadłużamy się ponad miarę
 • Staramy się wypracować zyski z moich działań
 • Zapewniamy pracownikom odpowiednie warunki pracy i płacy
 • Dbamy o reputację i markę GOLDCO
 • Dążymy do współpracy tylko z firmami wiarygodnymi finansowo

Uczestnicząc w programie Firma Wiarygodna Finansowo potwierdzamy również spełnianie następujących kryteriów stabilności finansowej:

 • Kryterium historii działalności – działamy na rynku dłużej niż 6 miesięcy
 • Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej firmy – nie posiadamy odnotowanych zaległości płatniczych w Rejestrze Dłużników BIG oraz w bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
 • Kryterium bieżącej wiarygodności płatniczej właściciela – nie posiadamy odnotowanych zaległości konsumenckich w Rejestrze Dłużników BIG oraz bazie BIK i Systemie BANKOWY REJESTR ZBP
 • Kryterium nie zalegania z podatkami – nie posiadamy zaległości płatniczych wobec Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) oraz Urzędu Skarbowego (US)

GOLDCO-sklep-wiarygodnosc-202-90Najbardziej cenimy pełną transparentność, dlatego zawsze możesz nas sprawdzić!

Piotr Kowalski

Założyciel spółki Goldco
Piotr Kowalski S.K.A.

Tel: +48 71 300 13 80
Fax: +48 71 300 13 80
e-mail: biuro#goldco.pl zamiast # wpisz @
Goldco Piotr Kowalski S.K.A.: ul. Kamienna 135 lok.16, 50-545 Wrocław

2 komentarze

 1. bobdywro says: 3 lipca 2020

Czas odpowiedzi i Pingi

Ani trackbacki and pingbacki nie są dostępne dla tego artykułu

Zostaw Odpowiedź